...


Çuhadar Ahşap Evleri ve Restoran, Türkiye’nin, coğrafyası, iklimi ve bakirliği ile ender yörelerinden biri olan Datça’nın keşfedilmemiş güzelliklerinden bir köşe olan Palamutbükü’nde 2010 yılından itibaren faaliyete geçmiştir.

Yöremizin köklü ailelerinden biri olan Çuhadar ailesinden “Ayten ve Osman Çuhadar” tarafından kurulmuş olan işletmemiz, yurdumuzun birçok köşesinde yıllarca eğitim-öğretim hizmeti vermiş ve vermekte olan öğretmen oğulları ve gelinleri tarafından işletilmektedir.

Bir tatilde aradığınız ne varsa hepsini bir araya toplamayı hedeflediğimiz işletmemiz; tertemiz, akvaryum gibi denizimizin sahilinde; şezlongları ve şemsiyeleri, çardağı, restaurantı ve ahşap evleri ile bir bütün oluşturmaktadır. Farklı ihtiyaçlarınıza cevap vermek üzere standartların ötesinde dizayn edilmiş 4 farklı tip ve 3 kişiden 6-7 kişiye kadar konaklama imkanı sağlayan toplam 12 adet birbirinden bağımsız ahşap evlerimiz ile doğallığın ve huzurun tadını çıkaracaksınız. Mevcut kalitemizi siz konuklarımızın katkıları ile her geçen zaman biraz daha arttırarak standartlara uyan değil standartları belirleyen bir konuma gelmek temel amacımızdır.

Tatilinizi en iyi şekilde geçirmenizi temin etmek üzere sürekli kendimizi yenileyerek siz konuklarımıza en üstün hizmet anlayışı sunmayı hedefleyen işletmemizde sizleri evimize gelen misafirlerimiz olarak görmekte ve faaliyetlerimize bu doğrultuda yön vermekteyiz.
====================================================================================
Günün Sözü: Başkasından üstün olmamız önemli değildir. Asıl önemli olan şey, dünkü halimizden üstün olmamızdır.

Anasayfa    Evlerimiz    Restoranımız    Foto Galeri    Çevremiz    Ulaşım    Ulaşım    İletişim    Rezervasyon
...
Adres    : Yakaköy, Palamut Bükü, No: 358, Posta Kodu: 48900, Datça, Muğla, Türkiye.
Telefon  :  +90 531 700 37 1 5
Anasayfa    Evlerimiz    Restoranımız    Foto Galeri    Çevremiz    Ulaşım    Ulaşım    İletişim    Rezervasyon